Oferta indywidualna

Oferta indywidualna

język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski, japoński, arabski, chiński, węgierski oraz inne...

Nasza szkoła posiada bardzo rozbudowaną ofertę nauczania języków obcych, prowadzimy kursy grupowe, jak też i indywidualne. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze oraz małych grupach co sprawia, że nauka języka jest czystą przyjemnością. W SJO Poliglota grupy dopasowywane są nie tylko pod względem poziomu językowego,ale także wieku, dzięki czemu kursanci mogą uczyć się wśród swoich rówieśników. Przed rozpoczęciem kursu oceniamy poziom znajomości języka obcego przyszłego kursanta, przeprowadzając bezpłatne rozmowy i testy kwalifikacyjne, co pozwala nam na tworzenie grup na właściwym poziomie zaawansowania. Cały proces nauki jest zaplanowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb słuchaczy oraz na bieżąco kontrolowany przez opiekuna metodycznego. SJO Poliglota dba o wysoki poziom nauczania, dlatego kursy odbywają się z udziałem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych lektorów, Native Speakers i wykładowców akademickich. Lektorzy prowadzą regularną kontrolę postępów w nauce, przeprowadzają testy semestralne i przedstawiają raporty o postępach w nauce.

Oferujemy Państwu następujące kursy oraz lekcje indywidualne:
  1. Poliglota Przedszkolaki ( 3-6 lat )
  2. Poliglota Dzieciaki ( 7-13 lat )
  3. Poliglota Młodzież ( 13-18 lat )
  4. Poliglota Dorośli ( 18 + lat )
  5. Poliglota Egzaminy (kursy przygotowujące do zdawania wszelkiego rodzaju egzaminów zarówno państwowych takich jak egzamin gimnazjalny, matura,jak też i międzynarodowych )
  6. Poliglota Mix ( kurs przeprowadzany przez polskich lektorów w połączeniu z zajęciami prowadzonymi przez Native Speakers)